Jako, że było bardzo blisko bym całkowicie zapomniała o premierze albumu Daughter, postanowiłam w tym roku prowadzić kalendarz z datami premier albumów, na które czekam. Postanowiłam w nim wpisywać nie tylko moich ulubionych artystów, takich jak np. Aurora, HÆLOS ale też bardziej popularne nazwiska, o których warto wiedzieć. Przy okazji wpisałam tam daty festiwali, na które chcę zawitać a i pewnie pojawią się też daty innych imprez.

Jeśli chcecie – możecie dodać sobie ten kalendarz do obserwowanych i trzymać rękę na pulsie razem ze mną. Chętnie dowiem się też, na jakie krążki Wy czekacie! Jeśli znacie datę premiery albumu artysty, o którym tutaj pisałam – śmiało piszcie! Kalendarz jest cały czas uzupełniany, więc nie przestraszcie się, jeśli brakuje jakieś naprawdę-ważnej-premiery :) Enjoy!

 


iCal

 • Bartłomiej Kowynia

  Podoba mi się taki kalendarz! Liima wydaje album 18 marca, a za miesiąc deprim, [d’], albo po prostu Szymon Danis wydaje album razem z Maćkiem Zakrzewskim.

  • Ani jednego ani drugiego nie znam, powinnam? ;)

   • Bartłomiej Kowynia

    Czy powinnaś? Sprawdź co robili wcześniej członkowie tego pierwszego, znasz na pewno :) Ten drugi to człowiek-orkiestr. Bipolar Bears, Punkt Eklektik, CO.IN i po prostu Kędzierzyn. Poleciłbym go na SSW, ale sam nie wiem!