Okej, tego jeszcze nie było, ale nie wiedziałam do końca jak sprawić by ta Tygodniówka trzymała się razem, skoro przez pierwszą część tygodnia trafiałam na normalne, bardzo „tygodniówkowe” klimaty, podczas gdy przez weekend zapętlalam… house i bardziej taneczne kawałki. Nie znam się do końca na tej muzyce, ale przez weekend miałam dziwną ochotę na trochę inne dźwięki. Dlatego postanowiłam dzisiajszą tygodniówkę podzielić na dwie części. Jestem ciekawa, która Wam się bardziej spodobaja? ;D KONIECZNIE dajcie znać w komentarzach!

 

 

 

[stag_divider style=”dashed”]

PS Sprawdź też:
✔  playlistę I Don’t Want To Forget,
✔ zestawienie BBC Sound of 2015, w którym można wygrać fajne płyty
✔ playlistę z Waszą muzyką
✔ przewodnik po SoundCloudzie

 

 

 • Cancel-sky

  Pozwoliłem sobie posłuchać Tygodniówki od najnowszej do obecnej i muszę przyznać, że tak, jak w poprzednich tylko pojedyncze, nieliczne utwory wpadały mi w ucho (a reszta była po prostu ok), tak w tej hausowej jestem zauroczony! Stokrotne dzięki!! Więcej takich!

  • Haha ;) No widzisz, to nie jest muzyka, której słucham na co dzień ;) Raczej gustuję w tych klimatach, w których jest utrzymane jakieś 80% Tygodniówek ;) Ale cieszę się, że przesłuchałeś wszystko! :) <3

   • Cancel-sky

    Tak podejrzewam – u mnie także nie jest to „codzienna” muzyka, ale kiedy już do niej zasiądę to smakuje wręcz WYBORNIE i jest cudowną odskocznią od oklepanej już „mojej” muzyki. No i ta playlista jest naprawdę wysokich lotów. Ogólnie „lecę w dół” po tygodniówkach, bo to naprawdę świetny sposób na poszukanie nowej, świeżej muzyki. Dziś kolejna playlista wpadła mi w ucho trochę bardziej, bo ze 3-4 kawałki się spodobały na niej. Ale niestety idealnie nie ma i muszę przeskakiwać te kawałki z „miękkimi” męskimi wokalami, bo mnie drażnią, jak popowe miauczenie chłopców w rurkach – ale rozumiem, że Tobie, jako kobiecie może się to podobać:-P
    Mimo wszystko dzięki za poświęcanie czasu na prezentowanie, co by nie było, niecodziennej muzyki – spędzam przy niej miłe chwile:-)

    • Haha, no tak, ja bardzo lubię miękkie męskie wokale ; )Mam nadzieję, że dla odmiany „mocne” dziewczyny też Ci się podobają ;) Postaram się częściej składać takie taneczne playlisty, ale to muszę być w dobrym nastroju do nich, więc raczej niezbyt często będą. Jak znajdziesz coś fajnego w sieci do podysłaj! :)