Przed Wami całkiem mocne zestawienie, na którym znajdziecie nowy kawałek Milky Chance z rewelacyjnym wokalem Pauliny Eisenberg. Ciekawą nutą jest Loner od VS. Nie doszłam jeszcze dlaczego tak mi się zapętlił, ale od kiedy go znalazłam ciągle do niego wracam. Równie mocno zapęliła mi się nowa Marika Hackman, która gościła już tutaj oraz BLCK-WHT – piękny, spokojny kawałek od debiutującego dopiero artysty. To moje cztery największe zapętlenia. Cała reszta pięknie się w nie skomponowała. Jestem baaardzo ciekawa które piosenki przypadną Wam do gustu – zostawcie swoje typy w komentarzach (komentowanie nie boli, serio ;)).

PS. Renifer gościnnie. Ten poniedziałek jest jakiś dziwny.

 

 

 

 

 • Ania

  a niech będzie, że nie boli ;) podoba mi się ta tygodniówka bardzo, bardzo! :D mimo, że nie wszystkie piosenki są takie „z przytupem” to i tak jest mocno energetyczna jak dla mnie – idealnie na dzisiejszy wieczór, kiedy tyle jest do zrobienia :)

  • A wiesz że się zdziwiłam że się zebrało nawet kilka energetycznych piosenek? ;) Tutaj zawsze takie zamulacze raczej lecą ;)

   Dzięki za komentarz! :D

   • Ania

    no właśnie zauważyłam różnicę ;)

    nie ma za co, rzeczywiście nie boli! :D

 • Łukasz Kuliczkowski

  Ech jak dobrze że prowadzisz ten blog ;) Mam zawsze czego słuchać w pracy. Dzięki Ci Kasiu! Chciałbym tylko znaleźć podobny blog dotyczący książek który tak by trafiał w moje gusta…

  • Ooo miło! :) Z blogiem ksiażkowym to zawsze jest ciężko. Tam czytają wszystko jak leci. Jak mi się ksiażka nie podoba to rzucam w kąt i nie patrzę na nią przez kilka miesięcy… ;D