Cześć! Na blogu zrobiło się ostatnio coś bardzo wakacyjnie. Wywiało Was na wakacje? A może dopiero się wybieracie? Chętnie poczytam o Waszych podróżach! ;) Sama wybieram się już w środę wieczorem na Colours of Ostrava. Jutro na blogu pojawi się rozgrzewająca playlista złożona z lineupu!

Jeśli chodzi o dzisiejszą Tygodniówkę… Hmmm… Będzie w niej trochę elektroniki i piosenek, typowych dla Tygodniówek (Laurel czy Frances ft. RITUAL) ale od połowy zejdziemy na zupełnie inne klimaty. Bardziej akustyczne, odpowiednie do deszczowej pogody. Jestem ogromnie ciekawa, czy się one Wam spodobają. Przy takiej pogodzie, jak przez ostatnie kilka dni, tylko taka muzyka wydaje się odpowiednia. Znajdziecie tam moje nietypowe zapętlenie od Vox oraz nowość od mojego ulubionego Haydena Arpa i Lucy Dacus, którzy pojawiali się już tutaj (i tutaj) a ostatnio nagrali taki piękny cover. Znamy się tylko z Internetu, ale uwielbiam się ogromnie i trzymam mocno za nich kciuki.

No już. Włączaj play i szukaj swoich perełek! :)

 

PS Czy Wy to widzicie? 99! Dziewięćdziesiąta dziewiąta Tygodniówka! Wow wow wow. Za tydzień wskakuje stówka. Będziecie chcieli kolejne? ;)

PSS Łapcie deszczowy bonus od @ikotele <3

 

 

 

 • Filip

  Jako że na bloga trafiłem, gdy wypuszczałaś 76. tygodniówkę (wciąż moja ulubiona) to mam postanowienie nadrobić jak najszybciej te 75 playlist,
  które mi umknęły. A tak się trafiło, że zacząłem nową pracę… przed komputerem i ze słuchawkami na uszach :) Chcąc, nie chcąc – pomagasz mi każdego dnia w pracy. Dzięki!

  • Awwwww!!! Nawet nie wiesz jak mi zrobiłeś teraz dzień <3 Dzięki wielkie i miłego zapętlania! Mam nadzieję, że znajdziesz dużo fajnych rzeczy dla siebie!

 • Jo Ma

  Kurczę, jako to zleciało! to już za tydzień 100 Tygodniówka? :) Ha, no szalejesz Kasiu, szalejesz :))

 • mrl

  zdecydowanie! :)

 • Duet Frances i RITUAL wyszedł całkiem przyjemnie dla ucha – mogłabym zapętlać bez końca! I częściej możesz dołączać takie spokojne, akustyczne końcówki – są świetne <3